KAPAT

 

HAKKIMIZDA

Merhaba,

“Sen Hotel”, turizm sektöründeki kalite, hizmet ve tecrübeyi,  çağdaş uluslararası otelcilik anlayışı, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek 4 yıldızlı bir otelin sahip olması gereken donanımıyla profesyonel olarak siz misafirlerine en iyi tekniklerle hizmet vermektedir.

Sakarya’nın  yeni nesil yaşam alanı projesi olan “Sen Hotel”, özgün tasarımı, tüm detayları düşünülmüş fonksiyonları, kaliteli ve şık tarzı ile profesyoneller için üst düzey bir yaşam alanı sunmaktadır.  Özel günleriniz ve organizasyonlarınız için gerçek anlamda ayrıcalıklı ve kusursuz hizmet sunan, modern dekorasyonu kadar samimiyeti ve sıcaklığı ile de öne çıkan bir mekan olan “Lara Düğün Salonu” sizin tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaya hazırdır.

Aynı zamanda “Ada Toplantı Salonu ve VIP Toplantı Salonu”, sizler için toplantı ve organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz yüksek teknolojide teknik altyapı olanaklarına sahiptir.

“Sen Hotel”; verimli çalışma ortamı, kafeteryası, spor merkezi ile zenginleşen sosyal alanlarının yanı sıra; kapalı otopark imkanı ile konforlu ve ayrıcalıklı bir yapıya sahiptir. “Sen Hotel”, konaklayan misafirlerin konforu esas alınarak; deprem ve yapı güvenliğinin gözetildiği şekilde projelendirilmiştir.

Otelimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak üzere, içinde ve yakın çevresinde bulunan sosyal imkanlarıyla; konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Şehrin huzur noktasında, evinizi aratmayacak konfor ve huzurla hizmette fark yaratmaktadır. Misafirperverlik, profesyonellik ve kaliteli hizmet anlayışı ile “Sen Hotel” ailesi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

 

Sizin için yaratılmış bu yaşam alanında;

    ODA TİPLERİ ODA SAYISI ALAN FRENCH BED TWIN BED
STANDART ODA 14 Adet 35 M² 21 10
JUNİOR SUIT 29 Adet 65 M² 7 5
SUPERIOR SUIT 16 Adet 120  M² 16 4
STANDART ODA
ODA SAYISI 14 Adet
ALAN 35 M²
FRENCH BED 21
TWIN BED 10
JUNIOR SUIT
ODA SAYISI 29 Adet
ALAN 65 M²
FRENCH BED 7
TWIN BED 5
SUPERIOR SUIT
ODA SAYISI 19 Adet
ALAN 120 M²
FRENCH BED 16
TWIN BED 4

 

SEN OTEL

İstiklal Mahallesi Sanayi Caddesi No:16
Serdivan / Sakarya

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: +90 264 666 25 25 (pbx)
Fax: +90 264 278 15 59
Mail: info@senotel.com.tr