Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

“Sen Otel”, turizm sektöründeki kalite, hizmet ve tecrübeyi, çağdaş uluslararası otelcilik anlayışı, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek 4 yıldızlı bir otelin sahip olması gereken donanımıyla profesyonel olarak siz misafirlerine en iyi tekniklerle hizmet vermektedir.

Sakarya’nın yeni nesil yaşam alanı projesi olan “Sen Otel”, özgün tasarımı, tüm detayları düşünülmüş fonksiyonları, kaliteli ve şık tarzı ile profesyoneller için üst düzey bir yaşam alanı sunmaktadır.  Özel günleriniz ve organizasyonlarınız için gerçek anlamda ayrıcalıklı ve kusursuz hizmet sunan, modern dekorasyonu kadar samimiyeti ve sıcaklığı ile de öne çıkan bir mekan olan “Lara Düğün Salonu” sizin tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaya hazırdır.

Aynı zamanda “Ada Toplantı Salonu ve VIP Toplantı Salonu”, sizler için toplantı ve organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz yüksek teknolojide teknik altyapı olanaklarına sahiptir.

“Sen Otel”; verimli çalışma ortamı, kafeteryası, spor merkezi ile zenginleşen sosyal alanlarının yanı sıra; kapalı otopark imkanı ile konforlu ve ayrıcalıklı bir yapıya sahiptir. “Sen Otel”, konaklayan misafirlerin konforu esas alınarak; deprem ve yapı güvenliğinin gözetildiği şekilde projelendirilmiştir.

Otelimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak üzere, içinde ve yakın çevresinde bulunan sosyal imkanlarıyla; konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Şehrin huzur noktasında, evinizi aratmayacak konfor ve huzurla hizmette fark yaratmaktadır. Misafirperverlik, profesyonellik ve kaliteli hizmet anlayışı ile “Sen Otel” ailesi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

ODA TİPLERİ ODA SAYISI ALAN FRENCH BED TWIN BED
STANDART ODA 14 Adet 35 M² 21 10
JUNİOR SUIT 29 Adet 65 M² 7 5
SUPERIOR SUIT 16 Adet 120  M² 16 4

Sen Otel

A La Carte Restaurant

A La Carte Restaurant

Birbirinden lezzetli A La Carte Restaurant menülerimizin tadına bakmadınız mı?

Düğün Salonu

Düğün Salonu

Sizi yeni yaşantınıza Sen Otel Ailesi ile mükemmel bir başlangıç yapmaya davet ediyoruz.

Toplantı Salonu

Toplantı Salonu

Sen Otel ayrıcalıklı servisi ile kurumsal toplantılarınızı keyifli hale getirin.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.