Serdivan Otel ve Düğün Salonu Konsepti

Sakarya, iş insanlarının uğrak noktası olmayı başarmış bir şehirdir. Dolayısıyla pek çok otelde toplantı ve seminer gibi etkinlikler sıklıkla düzenlenmektedir. Bu kapsamda Sakarya otelleri arasından, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz bir işletme bulabilmek oldukça önemlidir.

Sen Otel, bu anlamda sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktadır. Misafirlerinizi, profesyonel kadromuz ile işletmemizde ağırlayabilirsiniz. İster toplantı ya da şirket yemeği, isterseniz de düğün, nişan gibi özel günlerinizde bizi tercih edebilirsiniz. Otelimizin bu anlamda sizlere sunacağı pek çok alternatif salon seçeneği de mevcuttur.

Bunlardan bazıları;

•    Ada Toplantı Salonu
•    VIP Toplantı Salonu
•    Business Toplantı Salonu

Siz de istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yukarıdaki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

Özel Günlerinizde, Sen Otel Sakarya Hizmetinizde

Sakarya otelleri arasında öne çıkan işletmemizde tüm misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Aynı zamanda Sakarya otel fiyatları adına araştırma yaptığınızda da göreceğiniz üzere tesisimiz, sunduğu fırsatlara göre oldukça uygun bir fiyat aralığındadır. Böylece özel günlerin zahmetli süreçlerinde bir de mekâna yüksek meblağlar ödemek zorunda kalmazsınız.

Özel günlerinizin mimarı olan Sen Otel’de size özel pek çok alternatif hizmet sunulur. Örneğin, lezzetli yemek menüsü bunlardan bir tanesidir. Aynı zamanda şık iç dizayn tasarımı ve profesyonel ekibimiz ile misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Siz de Serdivan otel alternatifleri bünyesinde öne çıkan işletmemizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Cemiyetlerinize Özel Adapazarı Otel Fırsatları

Tesisimiz bünyesinde iki farklı salon seçeneği mevcuttur. Bu seçenekler arasında Adapazarı otel alternatiflerindeki yüksek misafir kapasitesine sahip salonlar sizlere sunulur. Örneğin;

•    Lara Düğün Salonu
•    Ada Davet Organizasyon

Sakarya düğün salonu denildiğinde ilk akla gelen, 800 kişi kapasiteli Lara Düğün Salonu’nu siz de tercih edebilirsiniz. Burada klimadan kürsüye, mikrofondan projeksiyona varıncaya dek tüm ihtiyaçlarınıza karşılık niteliğinde ekipmanlar yer almaktadır. İster balo, düğün isterseniz de nişan ve kına organizasyonlarınızda salon alternatiflerimizi gözden geçirebilirsiniz. 
Tüm bunları kapsayan Lara Düğün Salonu’nu siz de kiralayabilirsiniz. Böylece Sakarya otelleri arasında öne çıkan işletmemizde, özel günlerinizi sevdiklerinizle şık bir ortamda kutlayabilirsiniz.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.